چقدر به لبخندتان اهمیت می دهید؟!

تاریخ ثبت در سایت:۱۳۹۸/۱/۱۷

متن کامل

شما احتمالا برای درمان چین و چروک صورتتان یا از بین بردن لکه های سیاه روی پوستتان، مقدار زیادی پول هزینه کرده اید. اما انصافاً چقدر به لبخندتان توجه دارید؟

همانطور که با بالا رفتن سن، پوستتان تغییر می کند، دندانتان نیز با پیر شدن شما دچار ساییدگی و پوسیدگی می شود. بر اساس تحقیقات متخصصان، 90 درصد مردم دنیا در طول زندگی شان با بیماری های دهان و دندان مواجه می شوند.

قصد داریم در این مقاله 3 مشکل رایجی که مانع از داشتن یک لبخند زیبا می شود را بررسی کرده و راه حل های ساده ای برای آن ها معرفی کنیم.

لبخند زیبا

 

فرسایش اسیدی

خوردن غذاهایی مثل پرتغال، تمشک و آناناس که اسید زیادی دارند، هرچند ممکن است برای کمر مفید باشند ولی برای لبخند شما مناسب نیستند! این غذاها ریسک فرسایش اسیدی را افزایش می دهند، و به لایه بیرونی دندان شما آسیب می زنند. قهوه و نوشایه نیز برای مینای دندان ضرر دارند. هنگامی که اسید با مینای دندان برخورد می کند، سطح بیرونی دندان را از بین می برد و این باعث می شود، دندان شما ضعیف، کند، نازک و زردتر شود.

خوشبختانه، مجبور نیستید از غذاها و نوشیدنی های مورد علاقه تان دست بردارید. شما فقط باید عادت هایتان را تغییر دهید. استفاده از نی در هنگام نوشیدن، می تواند تاثیر اسید را بر دندان هایتان کمتر کند. همچنین قرقره کردن آب در دهانتان بعد از خوردن یا نوشیدن چیزی می تواند به محافظت از مینای دندان کمک کند.

فرسایش دندانی

 

بیشتر بخوانید : 

 

طرح لبخند یا خط لبخند دندان

 

بیلیچینگ وسفید کردن دندان


نظرات کاربران

نظر خود را ارسال نمایید
نام :  
نام خانوادگی :  
ایمیل :   
پیام :